Hakkımızda

 Nefis mezelerimizi tatmak için heyecanlandığınızın farkındayız. Bu güveni sarsmamak ve insan sağlığını göz önünde bulundurarak bünyemizde bulunan bütün ürünleri hijyenik şartlarda üretmeye ve sofranıza sunmaya özen gösteriyoruz.

Açıldığı günden itibaren müşteriler tarafından çok sevilen Hepsi Meze, müşterilerini şubelerinde günlük 100% doğal katkısız taze mezeyle buluşturmaktadır. Ayrıca ürün çeşitlerinde, kendine has Sandviç lezzetleri, mezeli dürümler ve kahvaltı servisleriyle müşterilerine hizmet vermektedir.

Sürekli Taze

Tüm ürünlerimiz günlük üretilmekte ve şubelerimize teslim edilmektedir.

Katkı Maddesiz!

Tüketicilerimizin sağlığı ve hijyen değişemez kuralımızdır.

%100 Memnuniyet

İstikrarımızın en önemli anahtarı memnuniyet oranımızdır.

400

k+

Meals donated to date for Good Program
200

k+

Stores carry product making it more accessible than ever
50

+

Non-profit organizations are working in partnership

Faruk Gürsoy Kimdir ?

Merhaba, ben Faruk Gürsoy. İstanbul’da yaşamaktayım. İş hayatıma aktif olarak 17 yaşında kasaplık mesleği ile başladım. Daha sonra ise İstanbul’un sayılı otellerine ve butik şarküterilere meze yapan Mavi Meze firması ile yoluma devam ettim. Askerliğimi yaptıktan sonra 360 Restoran’dan gelen teklifi değerlendirerek iş hayatıma 360 Restoranda devam ettim. Sırasıyla Ceylan Otel ve CVK Otel’de yine aynı şekilde restoran kısmında operasyona devam ettim. Nişantaşı Pi-Pa Restoran, O Kafe Restoran işletmenlerinde menü kurulum ve tedarik adına önemli görevleri üstlendim. The Grand Tarabya otelin açılışını yaparak kariyerime profesyonel olarak devam ettim.

Yurtdışında da deneyim kazandığım birçok iş tecrübem bulunmaktadır. Bunlardan bazıları Montenegro ve Budva restoranlarının kurulumu, tedarik zincirinin oluşturulmasıdır. Son olarak Laga Luga Lunch Kafe’nin kurulumunu gerçekleştirdim ve bu kafeye français sistemi getirmeyi hedeflemekteyim. Yukarıda size saymış olduklarımın dışında da birçok kafe ve restoran kurulumum bulunmaktadır. Aynı zamanda Türkiye’nin çevrim içi olarak meze siparişindeki tek çözümü olan hepsimeze.com’un kurucusuyum. Günde binlerce kişiye hizmet veren bir oluşumun kurucusu ve işletmecisi olmak, bana iş hayatımdaki en değerli deneyimlerden birini kazandırdı ve kazandırmaya devam etmektedir.